Babalar gününe özel hediyeler

 Tıklayınız...

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması, kargo firmasından kaynakları hasar görmüş ancak tutanak tutulmayan ürünler garanti kapsamı dışındadır.

Genel Değişim Koşulları

Firmamızdan aldığınız kişiye özel tasarımlar ( isme özel baskılı ürünler, isme özel pano setleri gibi kişiye özel tüm ürünler ) hariç tüm ürünlerde değişim yapılmaktadır.

*Değişimlerde kargo ücreti tarafınıza ait olacaktır.

*Değişim hizmetimizi müşterilerimize her sipariş için birer defa sunabilmekteyiz.

Değişim için ürünün teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iletişim formu aracılığıyla ya da telefon numaralarımızdan bize durumu bildirmenizi rica ediyoruz. Talebinize özel olarak size vereceğimiz kod ve ürünü faturası ile birlikte tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Ürünler anlaşmalı kargo firmamız aracılığıyla gönderilmelidir.

Değişim yapılabilmesi için;

Ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir

Ürün sağlam ve eksiksiz gönderilmelidir.

Teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde firmamıza başvurulmalıdır.

Kişiye Özel Tasarımlarda Değişim Koşulları

Kişiye özel setlerimizde imalat hatası varsa kargo ücreti tarafımızdan karşılanmak üzere ürün size tekrar gönderilir ancak ücret iadesi veya ürünün farklı bir ürünle değişimi yapılmamaktadır. İmalattan kaynaklı değişim için ürünün teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iletişim formu aracılığıyla ya da telefon numaralarımızdan bize durumu bildirmenizi rica ediyoruz. Talebinize özel olarak size vereceğimiz kod ve ürünü faturası ile birlikte tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Ürünler anlaşmalı kargo firmamız aracılığıyla gönderilmelidir.

Hasarlı Paketlerde Değişim Koşulları

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Tutanak tutulmadan başvuracağınız iade ve değişim taleplerinizi işleme alamayacağımızı üzülerek belirtiyoruz. Tutanak tutularak yapılan iade ve değişim işlemlerinde müşterilerimize herhangi bir ek ödeme çıkarılmaz.Ürünler kişiye özel tasarımlar değilse; dilerseniz ürünleriniz ücretsiz olarak tekrar gönderilir , dilerseniz para iadeniz gerçekleştirilir. Kişiye özel tasarımlarda “Kişiye Özel Tasarımlarda Değişim Koşulları” geçerlidir.

Genel İade Koşulları

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya  ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılamamaktadır.

1. İadeler ürün elinize ulaştıktan sonra en geç 7 gün içinde, mutlak surette ürünün orijinal kutusu ve/veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

2. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma durumları tespit ettiği halde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.

3. Ambalajı açılmış/bozulmuş, tahrip edilmiş ya da ekonomik değerini/tekrar satılabilme özelliğini kaybetmiş, bir kez dahi olsa kullanılmış, herhangi bir şekilde hasar verilmiş, herhangi bir şekilde Firmamızdan kaynaklanmayan nedenler ile başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan vb. ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

4. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

5. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Tutanak tutulmadan başvuracağınız iade ve değişim taleplerinizi işleme alamayacağımızı üzülerek belirtiyoruz.

6. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ve satıcının kusurundan kaynaklanan durumlarda ürüne ilişkin kargo ücreti; tarafınıza ürün teslimatın yapıldığı, anlaşmalı kargo şirketimiz vasıtasıyla iade yapılması koşuluyla tarafımızca ödenecektir. İade sebebinin alıcıdan kaynaklandığı bütün durumlarda kargo ücreti ürün bedelinden kesildikten sonra kalan tutar iade yapılmaktadır.

7. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün firmamıza ulaştığı andan itibaren gerekli incelemelerin yapılması üzerine ve iade koşul ve şartlarının da sağlanması halinde on (10) gün içerisinde iade talebiniz onaylanır ve ürün bedeli takip eden ilk Perşembe günü iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamakta olup, firmamızın herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Kişiye Özel Tasarımlarda İade Koşulları

Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler iade/cayma hakkı kapsamı dışındadır.

Kişiye özel setlerimizde imalat hatası varsa kargo ücreti tarafımızdan karşılanmak üzere ürün size tekrar gönderilir ancak ücret iadesi veya ürünün farklı bir ürünle değişimi yapılmamaktadır.